Máte otázky? Volajte 052 23 88 710 | 0902 903 903 | Píšte na: info@tis.sk

Záleží nám na Vás a Vašom zdraví!

Sme rodinná firma, dbáme na vysokú kvalitu nami predávaných tovarov a výrobkov, ktoré produkujeme. Predávame len to, čo by sme si aj sami kúpili a vyrábame len to, o čom sme presvedčení, že je prospešné pre našich zákazníkov. Stále sa učíme a zdokonaľujeme, pozorne sledujeme kvalitu našich výrobkov. Pozorne počúvame názory našich zákazníkov a snažíme sa zlepšovať naše služby a produkty. Ďakujeme za Vašu dôveru!

Záleží nám na Vás a Vašom zdraví!
O našej spoločnosti

O našej spoločnosti

Naša história

V roku 1993 sme sa dvaja bratia rozhodli založiť firmu. Mali sme myšlienku a začali sme ju realizovať. Nie všetko sa podarilo. Sme však vďační za všetko, čo sa podarilo a tiež všetkým partnerom a zamestnancom, ktorých sme na tejto ceste stretli. Naša firma sídli v Starej Ľubovni a zaoberáme sa hlavne obchodom s ovocím, zeleninou a potravinami. Máme maličkú farmu v dedine Toporec, kde chováme ovce a kravy na mlieko a na mäso. Pestujeme kapustu, ktorú predávame ako krájanú alebo kvasenú priamo z našej kvasiarne. Pestujeme tiež zemiaky, ktoré už niekoľko rokov pravidelne získavajú certifikát kvality, spišské zemiaky. Vyrábame a dodávame našim zákazníkom potraviny, ktoré by sme si aj my sami kúpili. Život nás však naučil, že aj kôň sa môže potknúť, hoci má štyri nohy. Tak sme v rokoch 2003 – 2005 začali s výrobou a predajom bytového textilu. Predávame ako veľkoobchod a maloobchod značky Greno, Liente a Adriadekor, ktoré majú za cieľ ponúkať svojim zákazníkom to najlepšie, čo na trhu existuje vo viacerých cenových kategóriách. V každej časti našej firmy máme spolupracovníkov, ktorí sa snažia byť odborníkmi v tom, čo robia. Stále sa zlepšujú, sledujú nové trendy a nezabúdajú na to, že najdôležitejší partner pre nás je vždy náš zákazník.

Ďakujeme Vám, našim zákazníkom, že Vám môžeme slúžiť a pomáhať lepšie a zdravo žiť!!!

Naša ponuka

Ovocie a zelenina

Veľkoobchod a maloobchod ovocia a zeleniny zo známych zdrojov

Farmárske produkty

Kvalitné domáce syry a iné mliečne výrobky, mäso z domáceho chovu

Viac informácii
Kvalitný textil

Veľkoobchod s príťažlivým bytovým a hotelovým textilom

Viac informácii
Záclony a závesy

Podľa Vášho gusta od profesionálov z eshopu adriadekor.sk

Viac informácii

Získajte výhody a zdravé informácie

Chcete byť stále informovaní o našich najnovších výhodách a akciách? Radi by ste na Váš email dostávali informácie o zdravom životnom štýle? Zanechajte nám Váš email a neujde Vám žiadna podstatná novinka.